JURISTS

BALCIA TEAM LATVIA

Balcia Insurance SE ir starptautisks, uz profesionalitāti un attīstību vērsts uzņēmums ar 25 gadu pieredzi apdrošināšanas jomā. Izaugsme, izaicinājumi, uzticēšanās un ģimene ir mūsu komandas un uzņēmuma pamatvērtības. Turpinot paplašināt savu darbību Eiropā, meklējam kompetentus un apņēmīgus profesionāļus, kuri vēlas augt un attīstīties.

Piesakies, ja Tu vēlies attīstīties profesionāli, kopā ar mums realizējot savas idejas dinamiskā vidē.

Prasības

– maģistra grāds tiesību zinātnēs

– zināšanas un izpratne par apdrošināšanas vai finanšu tirgus

– normatīvajiem aktiem

– spēja orientēties Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvajos aktos

– precizitāte, uz detaļām vērsta un rūpīga attieksme pret darbu

– spēja rast risinājumus sarežģītās, nestandarta situācijās

– teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas

– pieredze un padziļinātas zināšanas par personas datu aizsardzības regulējumu tiks uzskatītas par priekšrocību

Pamatpienākumi

– līgumu sagatavošana un rediģēšana ar fokusu uz ārvalstīm

–  sagatavot dažādus juridiska satura dokumentus angļu un latviešu valodās sniegt konsultācijas Balcia Insurance SE darbiniekiem par savā pārziņā esošajiem jautājumiem

– uzraudzīt noslēgto līgumu pareizu uzglabāšanu

Piedāvājam

– atalgojumu 1100-1600 EUR (bruto) mēnesī atkarībā no profesionālās       pieredzes un kompetencēm

– veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

– darbu starptautiskā un stabilā uzņēmumā

– karjeras izaugsmes iespējas

– draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus

Pieteikumu un CV ar norādi Jurists sūti uz e-pasta adresi careers@balcia.com

Pieteikšanās līdz 29. maijam.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem/-ēm.

Par Balcia personas datu apstrādes politiku lasi šeit