JURISTS

BALCIA TEAM LATVIA

Balcia Insurance SE ir starptautisks, uz profesionalitāti un attīstību vērsts uzņēmums ar 25 gadu pieredzi apdrošināšanas jomā. Izaugsme, izaicinājumi, uzticēšanās un ģimene ir mūsu komandas un uzņēmuma pamatvērtības. Turpinot paplašināt savu darbību Eiropā, meklējam kompetentus un apņēmīgus profesionāļus, kuri vēlas augt un attīstīties.

Piesakies, ja Tu vēlies attīstīties profesionāli, kopā ar mums realizējot savas idejas dinamiskā vidē.

Prasības pretendentiem

– augstākā izglītība tiesību zinātnēs

– pieredze jurisprudencē apdrošināšanas vai finanšu tirgus jomā

– spēja orientēties Eiropas Savienības un Latvijas Republikas normatīvajos aktos un to sistēmā

– attīstīta analītiskā un loģiskā domāšana, teicamas argumentācijas un prezentācijas prasmes

– precizitāte, uz detaļām vērsta un rūpīga attieksme pret darbu

– spēja rast risinājumus sarežģītās, nestandarta situācijās

– vēlme apgūt jaunas zināšanas un izglītot kolēģus

– teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas

– pieredze un padziļinātas zināšanas par personas datu aizsardzības regulējumu tiks uzskatītas par priekšrocību

Pamatpienākumi

– sagatavot dažādus juridiska satura dokumentus angļu un latviešu valodā

– uzraudzīt ar AML saistītu normatīvo aktu ievērošanu uzņēmumā

– sagatavot, izskatīt un rediģēt līgumu projektus (galvenokārt ar ārvalstu partneriem)

– sniegt konsultācijas Balcia Insurance SE darbiniekiem par savā pārziņā esošajiem jautājumiem

– uzraudzīt noslēgto līgumu pareizu uzglabāšanu

Piedāvājam

– motivējošu atalgojuma sistēmu un veselības apdrošināšanu

– darbu starptautiskā un stabilā uzņēmumā

– karjeras izaugsmes iespējas

– draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus

CV un Motivācijas vēstuli ar norādi Jurists sūtīt uz e-pasta adresi careers@balcia.com (Balcia Insurance SE Personāla vadības departamentam).

Pieteikšanās līdz 30. jūnijam.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem/-ēm.