Iekšējais Auditors

BALCIA TEAM LATVIA

Balcia Insurance SE ir starptautisks, uz profesionalitāti un attīstību vērsts uzņēmums ar 25 gadu pieredzi apdrošināšanas jomā. Izaugsme, izaicinājumi, uzticēšanās un ģimene ir mūsu komandas un uzņēmuma pamatvērtības. Turpinot paplašināt savu darbību Eiropā, meklējam kompetentus un apņēmīgus profesionāļus, kuri vēlas augt un attīstīties.

Piesakies, ja Tu vēlies attīstīties profesionāli, kopā ar mums realizējot savas idejas dinamiskā vidē.

Prasības pretendentiem

– vismaz 5 gadu darba pieredze audita, finanšu vai risku vadības sfērā

– augstākā izglītība vadības zinībās, ekonomiskā vai finanšu jomā

– iekšējā audita profesionālās prakses starptautisko standartu pārzināšana

– vēlams starptautiski atzīts iekšējā auditora sertifikāts (CIA)

– spēja patstāvīgi plānot un realizēt audita projektus

– teicamas komunikācijas un prezentēšanas prasmes, un spēja argumentēti paust savu viedokli

– analītiska un biznesa orientēta domāšana

– teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas

– teicamas datorprasmes

Pamatpienākumi

– izstrādāt uz risku pieeju balstītu audita stratēģisko un gada plānu

– objektīvi un neatkarīgi novērtēt uzņēmuma risku vadības, iekšējās kontroles un pārvaldības efektivitāti saskaņā ar apstiprināto audita plānu

– nodrošināt uzņēmuma darbības atbilstības novērtēšanu saskaņā ar uzņēmuma stratēģiju, plāniem un saistošiem iekšējiem un ārējiem normatīvajiem aktiem

– nodrošināt savlaicīgu, precīzu, objektīvu, konstruktīvu un lietišķu audita ziņojumu un ieteikumu sagatavošanu

– uzraudzīt iepriekš izteikto audita rekomendāciju ieviešanu

– sniegt konsultācijas vadībai un darbiniekiem par iekšējās kontroles sistēmas pilnveidošanu

Piedāvājam

– atalgojumu 2200 – 2500 EUR (bruto) mēnesī atkarībā no profesionālās pieredzes un kompetencēm

– veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika

– darbu starptautiskā un stabilā uzņēmumā

– karjeras izaugsmes iespējas

– draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus

Pieteikumu un CV ar norādi Iekšējais auditors lūdzam sūtīt Balcia Insurance SE Personāla vadības departamentam uz e-pasta adresi careers@balcia.com

Pieteikšanās līdz 11.aprīlim.

Mēs augsti novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem/-ēm.