AKTUĀRA ASISTENTS/-E

BALCIA TEAM LATVIA

Balcia Insurance SE ir starptautisks, uz profesionalitāti un attīstību vērsts uzņēmums ar 25 gadu pieredzi apdrošināšanas jomā. Izaugsme, izaicinājumi, uzticēšanās un ģimene ir mūsu komandas un uzņēmuma pamatvērtības. Turpinot paplašināt savu darbību Eiropā, meklējam kompetentus un apņēmīgus profesionāļus, kuri vēlas augt un attīstīties.

Ja Tevi interesē apdrošināšanas nozare, darbs ar datiem, strādājot starptautiskā vidē, un Tu vēlies augt un attīstīties, tad mēs meklējam tieši Tevi!

Prasības pretendentiem

– augstākā izglītība matemātikā vai ekonomikā (var būt pēdējo kursu students)

– izcilas zināšanas darbā ar MS Excel programmu

– zināšanas statistikā un finanšu matemātikā

– pieredze darbā ar datu apstrādi

– augsta precizitāte un atbildības sajūta

– attīstīta analītiskā domāšana

– labas latviešu un angļu valodas zināšanas

Pamatpienākumi

– sagatavot datus tehnisko rezervju, Maksātspējas II un citu aktuāro aprēķinu veikšanai

– automatizēt datu apstrādes procesus, izmantojot pamata zināšanas programmēšanā un zināšanas darbā ar MS Excel programmu

– piedalīties Maksātspējas II kapitāla aprēķināšanas procesā

– testēt sistēmu piemērotību aktuāra aprēķiniem

Piedāvājam

– motivējošu atalgojuma sistēmu un veselības apdrošināšanu

– darbu starptautiskā un stabilā uzņēmumā

– karjeras izaugsmes iespējas

– draudzīgu kolektīvu un labus darba apstākļus

Pieteikumu ar norādi Aktuāra asistents/-e un CV lūdzam sūtīt uz e-pasta adresi careers@balcia.com (Balcia Insurance SE Personāla vadības departamentam).

Pieteikšanās termiņš – 26. oktobris.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies tikai ar otrās atlases kārtas kandidātiem/-ēm.